Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Obchodzony 22 kwietnia Dzień Ziemi to czas, kiedy ludzie na całym świecie uświadamiają sobie jakim wspaniałym darem jest nasza planeta. Otrzymaliśmy w prezencie piękną i różnorodną przyrodę bogatą w zasoby, o które należy dbać. Musimy nauczyć się wszyscy mądrze nimi dysponować, aby  kolejne pokolenia mogły czerpać z jej źródeł, które, niestety, nie są niewyczerpalne.
To największe ekologiczne święto obchodzone jest obecnie w 192 krajach.
Nasza szkoła również dołączyła się do ogólnoświatowej akcji. W ramach obchodów  tego święta uczniowie klas I – III konkurs wzięli udział w konkursie pt.: „ Ziemia mój dom” , w którym musieli wykazać się umiejętnością przedstawienia w formie plastycznej jak  na co dzień dbają o naszą planetę.
Spośród wielu  ciekawie wykonanych prac, jury wybrało następujących laureatów:
I miejsce: Julia Galicka kl. II b
II miejsce: Filip Krajewski kl. I b
III miejsce: Bartłomiej Murawski II c
Wyróżnienie: Hanna Smaruj kl. I b, Jan Hendzel kl. II b, Zofia Kulbak l. III b
Za udział w konkursie  uczestnicy otrzymali dyplomy oraz   drobne upominki i słodkości.
Serdecznie gratulujemy laureatom i zachęcamy do uczestniczenia w kolejnych konkursach.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II