W ramach rocznego konkursu EKOMANIAKA uczniowie wykonali zwierzęta z gazet i papieru. Konkurs miał na celu: uświadomienie dzieciom możliwości powtórnego wykorzystania odpadów, kształtowanie umiejętności obserwacji świata, rozwijanie dziecięcej wyobraźni i aktywności twórczej.

Na szkolnej wystawie pojawiło się ponad 40  prac.  Wśród nich były: żyrafy, pieski, koty, słonie, pająki, motyle, węże, świnia i wiele innych zwierząt. Gratulujemy pomysłowości . Jury wyróżniły następujące prace:

I miejsce

żyrafa – A. Karpińska, B. Ptak, N. Hajduk – 6b

II miejsce ex aequo:

Piesek –Z.Rzeszut,K.Naskręt-5c

Alpaka – J.Plizga,O.Kutyła-6c

III miejsce ex aequo :

Słoń – M. Besser – 5a

Piesek –N. Pasikowski, B. Cieśla, K. Rajter, D. Karniej

Wyróżnienia:

Kot – R.Kosek – 3b

Krokodyl – B. Zając, B. Górski, S. Petryka, Sz. Strzelczyk, D. Krajdocha

Młodzież z naszej szkoły rozwija swoje zainteresowania przyrodniczo-ekologiczne, ucząc się jak dbać o naturę  oraz poznając zasady jakim powinien kierować się młody ekolog – Obrońca Przyrody.