Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dla Koła Przyjaciół Koszałka – Opałka to wyjątkowa chwila. Właśnie wydaliśmy 1 numer gazetki szkolnej „Groszek”. Jest to pisemko uczniów Szkoły Podstawowej w Jaworzynie wydawane przez redaktorów  działających pod opieką pani Elżbiety Pietrzak. Drugi numer ukaże się w grudniu. Redaktorom życzymy wytrwałości, ciekawych tematów i lekkiego pióra. Czytelnikom życzymy miłej lektury.

Ambroży Kleks zaprasza.

W bibliotece szkolnej powstał  kącik lekturowy. Uczniowie klas czwartych pod kierunkiem pani Agnieszki Ptak wykonali makietę 3D przedstawiającą Akademię pana Kleksa, natomiast członkowie Koła Przyjaciół Koszałka – Opałka opracowali planszę charakteryzującą bohaterów lektury. Zapraszamy do zwiedzenia wystawy.

 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II