Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W marcu odbył się w naszej szkole konkurs „Kangur”. Wzięło w nim udział 38 osób, w różnych kategoriach wiekowych, od najmłodszych drugoklasistów do najstarszych uczniów klas trzecich gimnazjalnych. Miło nam przekazać wyniki. Najlepszy wynik – bardzo dobry, uzyskał Piotr Tomczak (w kategorii Maluch; 93,75 p.). Wyróżnienia otrzymali: Zofia Kapuścińska (Maluch; 69,75 p.), Julia Plizga (Beniamin; 103,5 p.), Przemysław Drąg (Kadet; 127 p.). Pozostałe wyniki przekażą Wam nauczyciele matematyki. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i mamy nadzieję, że spotkamy się znów w marcu w przyszłym roku.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II