Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W czwartek szóstego czerwca na zaproszenie dyrektora Radima Valky’ego odwiedziliśmy naszych przyjaciół w Teplicach nad Metui. Nauczyciele wraz z uczniami pojechali odwiedzić swoich rówieśników, zagrać z nimi w swoje ulubione sporty, poznać najbliższą okolicę i wymienić poglądy.

Wizyta miała tradycyjny przebieg: po wzajemnym powitaniu przyszedł  czas na zmagania sportowe: dziewczęta grały w vybijanou natomiast chłopcy spróbowali swoich sił w hokeja. Ponieważ zasady gry są różne w Polsce i w Czechach-graliśmy na oba sposoby. Należy zaznaczyć, że zostaliśmy pochwaleni w docenieni w postępach sportowych naszych uczniów.

Następnie był posiłek, później mogliśmy zwiedzić pustelnię, poznać jej historię i najbliższą okolicę.  Zobaczyliśmy między innymi ,,czarną kuchnię”  i dowiedzieliśmy się dlaczego mnisi spali „w trumnach”. Był też czas na prezentację małych robotów, które poruszają się po narysowanej linii.

Szybko nadszedł czas pożegnania. Zostaliśmy ciepło przyjęci przez pana dyrektora Radima, uczniów i nauczycieli z zaprzyjaźnionej szkoły. Wymieniliśmy się drobnymi upominkami i bogatsi w ciekawe przeżycia cało i zdrowo wróciliśmy do domów.

Fundatorami upominków był Urząd Miasta w Jaworzynie Śląskiej, natomiast opiekunami uczniów byli pani Aneta Kiszczyszyn oraz pan Marcin Kruk.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II