Dla naszej Ojczyzny
niechaj słonko świeci.
Gdy będziesz w potrzebie –
pomogą Ci dzieci.

W ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w klasie 1c odbyły się warsztaty patriotyczne pt.: „Polskie Symbole Narodowe”. Spotkanie uczniów i rodziców rozpoczęła projekcja filmu przedstawiającego dzieje Polski. Wykorzystano w tym celu Interaktywną Tablicę Edukacyjną. Następnie uczniowie wspólnie z rodzicami wykonali patriotyczne proporczyki i udekorowali nimi klasę. Z okazji Święta Niepodległości ozdobili też korytarz szkolny biało – czerwonymi kwiatami, serduszkami, gołębiami i motylami.

Wygląda pięknie, a bycie Polką i Polakiem – brzmi dumnie.

wychowawczyni Katarzyna Lis