Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Z czym Wam się kojarzą Chiny? Czy tylko z Wielkim Murem Chińskim (jedynym obiektem rąk ludzkich widzianym z kosmosu?) Pewnie słyszeliście też o chińskiej porcelanie: cieniutkiej, cenionej przez znawców tematu. Ale Chińczynkom zawdzięczamy również wynalazek papieru ( w tym ścianom z papieru!), czy proch…

Oczywiście Chiny to także techniki relaksacyjne, ćwiczenia uspokajające, dzięki którym odzyskujemy wewnętrzny spokój…

Chiny to również słynne smoki. Ale tam są synonimem dobra, pokoju, miłości. Dlatego też w wielu chińskich domach są wizerunki smoków, które mają zapewnić dobro, pokój, szczęście…

Osobą na specjalne zaproszenie był dzisiaj wirtuoz akordeonu. Pan prezentował nam ten instrument przypominając, że jest to instrument dęty, wykonany z drewna, posiadający miech oraz specjalne przyciski zmieniające głos.

Poćwiczyliśmy dzisiaj relaksację, posłuchaliśmy na żywo gry na akordeonie i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z muzyką!

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II