W dobie Internetu, SMS- ów, e-maili zanika zwyczaj wysyłania kartek świątecznych, napisanych szczerze, od serca. Klasy czwarte postanowiły podtrzymać piękną tradycję dzielenia się radością i wzięły udział w akcji- świątecznej wymiany pocztówek. W domu dzieci wykonały kartki świąteczne. Na lekcji języka polskiego układały życzenia dla uczniów z klas czwartych i piątych ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Koninie.
Kartki zostały przesłane do Konina, a my czekaliśmy na życzenia od Wielkopolan. Jeszcze przed wiosenną przerwą otrzymaliśmy paczkę, a w niej 67 kartek adresowanych do dzieci z Jaworzyny. Przeglądaniu przesyłek towarzyszyła radość i emocje. Życzymy wszystkim radosnych i pogodnych świąt!