Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W końcu nadszedł l ten długo wyczekiwany przez dzieci dzień. Wakacje!

Dzisiaj skończył się rok szkolny 2017/2018. Dzieci  z utęsknieniem go wypatrywały i w końcu jest.

Wszystkim uczniom, którzy są zadowoleni ze swoich osiągnięć serdecznie gratulujemy,  natomiast tym ambitnym, którzy czują niedosyt życzymy refleksji i powrotu do obowiązków od września ze zdwojoną siłą.

Dziękując za współpracę Rodzicom i Nauczycielom życzymy wszystkim spełnionych wakacji, zasłużonego odpoczynku, zaczerpnięcia sił i… wyspania się. Bo od września znowu zadzwoni budzik o szóstej rano…

Wracajcie do nas od września, a absolwenci niech zdobywają szlify w szkołach średnich. Szczęśliwych i bezpiecznych wakacji!!!


Zakończenie roku klas I-III


Zakończenie roku klas IV-VII i II kl. gimnazjum

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II