Realizując zadanie publiczne „Szkolenie sportowe, rozwój i popularyzacja kultury fizycznej dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych” zorganizowany został Gminny Turniej Piłki Siatkowej „Trójki Siatkarskie” w hali widowiskowo – sportowej w Jaworzynie Śląskiej. Zawody rozegrano dnia 19.11.20 r.”. Wystartowało 7 trójek, w imprezie uczestniczyli uczniowie ze szkół: SP Jaworzyna Śląska oraz SP Stary Jaworów. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, bez podziału na kategorię dziewcząt i chłopców, także było trochę grania i uczniowie mogli przez trzy godziny doskonalić swoje umiejętności gry w piłkę siatkową.

Klasyfikacja po turnieju:

I miejsceNatalia Hajduk, Anna Maria Michalska, Oliwia Janiszewska

II miejsce – Natalia Palimąka, Oliwia Uszyńska, Sułek Zofia

III miejsce zdobyła trójka mieszana – Bartosz Karpiński, Hanna Sułek i Jędrzejczyk Kamila. Jedyny zwycięski chłopak w tych zawodach. Wygląda na to, że w siatkówkę w Jaworzynie Śląskiej lepiej grają dziewczyny.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy sportowej rywalizacji i aktywnie spędzonego czasu.

Nagrody ufundowane zostały z dotacji Urzędu Miasta w Jaworzynie Śląskiej.

Turniej zorganizowali nauczyciele: Aneta Kiszczyszyn,  Adriana Jędras-Kotów, Wiesław Dybeł oraz zdjęcia Monika Siwiak