W roku szkolnym 2017/2018 w naszej szkle po raz kolejny odbył się TURNIEJ „BLOKUSA”

Rozgrywki przebiegały niezwykle dynamicznie i były bardzo interesujące. Każdy z graczy otrzymywał taki sam zestaw klocków – oczywiście w innym kolorze. Zadanie było proste – pozbyć się jak największej liczby swoich klocków.

Zasada generalnie była jedna – kolejne elementy musiały stykać się rogiem z przynajmniej jednym naszym elementem. Pod żadnym pozorem nie można było połączyć klocków jednego koloru, tak aby stykały się ścianami.

W maju i czerwcu 76 uczniów z naszej szkoły zmagało się między sobą.

4 czerwca odbył się półfinał do którego zakwalifikowali się: PAULINA SŁOTA, ROKSANA WOJAS, JAKUB KIŚ I ERYK SZYDLIK.

Jednak najlepszymi graczami okazali się:

I MIEJSCE Paulina Słota klasa 3a

II MIEJSCE Roksana Wojas klasa 3b

III MIEJSCE Eryk Szydlik klasa 3c

Zwycięzcą gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.