Koedukacyjny Szkolny Turniej Ringo Klas V-VIII i III Klas Gimnazjalnych został rozegrany w komfortowych warunkach na nowej hali przy ul. Jana Pawła II. Zgłosiło się 10 par bojowo nastawionych do rywalizacji o tytuł Mistrzowskiego Zespołu Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej w Ringo w Roku Szkolnym 2018/2019.

Zawody mogliśmy rozegrać wykorzystując aż trzy boiska do siatkówki i po raz pierwszy zmienić system rozgrywek z pucharowego na grupowy. Zmiana systemu umożliwiła większą aktywność uczestników turnieju. Dziękujemy pani Adzie Jędras za przygotowanie komisji sędziowskiej składającej się z chętnych uczniów z klasy IIIa gimnazjum.
Oto wyniki rozgrywek finałowych:

Tytuł mistrzowski zdobyli: Piotr Cichocki i Bartosz Górski,

Wicemistrzostwo: Katarzyna Hajduk, Aleksandra Cichocka,

III miejsce: Szymon Tokarczyk, Bartłomiej Pierkowski,

IV miejsce: Aleksandra Rybka, Karol Kołodka.

Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy sportowej rywalizacji.
Opiekę na zawodach sprawowali: pani Aneta Kiszczyszyn i pan Wiesław Dybeł.