W hali widowiskowo – sportowej w Jaworzynie Śląskiej w piątek 13.11.20 r. rozegrany został Szkolny Turniej Ringo Klas IV-VI o tytuł Mistrzowskiej Drużyny Roku Szkolnego 2020/2021. Zgłosiło się 14 par z różnych klas, w sumie na sportowo czas w piątkowe popołudnie spędziło 28 uczniów naszej szkoły. Zawody rozegrano systemem brazylijskim do dwóch przegranych.

Klasyfikacja po turnieju: I miejsce i tytuł mistrzowski wywalczyli – Bartosz Górski i Mateusz Richtszajd, II miejsce, tytuł wicemistrza zdobyła para mieszana – Julia Fudali i Sebastian Baranowski, na III miejscu uplasowali się uczniowie klasy 8b – Szymon Tokarczyk i Bartosz Ptak.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy sportowej rywalizacji i aktywnie spędzonego czasu.
Nagrody ufundowane zostały z dotacji Urzędu Miasta w Jaworzynie Śląskiej.
Turniej zorganizowali: Aneta Kiszczyszyn,  Adriana Jędras-Kotów, Wiesław Dybeł.