Na sali gimnastycznej przy ul. Mickiewicza 9 w poniedziałek 29.10.18 r. rozegrany został Szkolny Turniej Piłki Ręcznej klas IV-VI o tytuł Mistrzowskiej Drużyny Roku Szkolnego 2018/2019. Zgłosiło się bardzo dużo, bo aż 9 zespołów: 4 zespoły z klas czwartych, 4 zespoły z klas piątych i jeden zespół z klasy szóstej. W sumie na sportowo czas w poniedziałkowe popołudnie spędziło 45 uczniów naszej szkoły. Zawody rozegrano systemem pucharowym ze względu na dużą ilość uczestników.

Klasyfikacja po turnieju:

I miejsce

zajęli uczniowie klasy 5a- Kamil Rajter, Tymoteusz Trzos, Bartosz Karpiński, Franciszek Nowak, Oliwier Rachelski, Dawid Karniej.

II miejsce

uczniowie klasy 5b – Artur Dawid, Jakub Hurman, Dawid Poręba, Wiktor Szafryk, Mateusz Richtszajd.

III miejsce

uczniowie klasy 4d – Krzysztof Galant, Piotr Tomczak, Dawid Sznabel, Damian Richtszajd.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Wiktor Szafryk zdobywając 14 bramek.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy sportowej rywalizacji i aktywnie spędzonego czasu.