Na sali gimnastycznej przy ul. Mickiewicza 9 w miniony poniedziałek 30.10.17 r. rozegrany został Szkolny Turniej Piłki Ręcznej Chłopców o tytuł Mistrzowskiej Drużyny Roku Szkolnego 2017/2018. Zgłosiły się cztery zespoły o bardzo wyrównanym i wysokim poziomie gry. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Było sporo ciekawych akcji i pięknie rzuconych bramek a wpadło ich w całym turnieju aż 86. Gratulacje dla uczniów klasy 7A, bo stworzyli piękne widowisko sportowe, całkiem dobrze spisali się również czwartoklasiści. Były remisy i mecze kończące się przewagą jednej bramki.

Oto ostateczna klasyfikacja: mistrzami w obecnym roku szkolnym zostali: Michał Charytanowicz, Dawid Matys, Bartosz Halik, Brayan Mochalski, II miejsce: Tomasz Janes, Mateusz Koźlik, Wiktor Szafryk, Tomasz Zawadzki, III miejsce: Piotr Cichocki, Kacper Siwek, Mateusz Chwałek, Dawid Głogiewicz, IV miejsce: Paweł Radziszewski, Oskar Wojtkowiak, Adrian Rogalski, Miłosz Gołąb. Statuetkę najlepszego zawodnika zawodów zdobył Michał Charytanowicz.