Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

1 marca w naszej szkole odbył się pierwszy etap  Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”. Celem konkursu było rozwijanie uzdolnień twórczych, doskonalenie umiejętności recytatorskich, rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji oraz upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży. Do rywalizacji na najciekawszą interpretację wiersza stanęli uczniowie podzieleni na dwie grupy wiekowe.

I kategoria – młodsi: uczniowie klas 4-7.

II kategoria – starsi: uczniowie klas gimnazjalnych.

Poziom konkursu był wysoki, a więc komisja ( w składzie: pani Elżbieta Pietrzak, pani Anna Jaroszek i pani Agnieszka Ptak) miała ciężki orzech do zgryzienia przy wyborze zwycięzców. Przesłuchano kilkunastu recytatorów i wyłoniono laureatów. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Zdobywcy I miejsc będą reprezentować szkołę na etapie gminnym już 7 marca. Życzymy im dalszych sukcesów.

LAUREACI:

Kategoria- młodsi:

  1. Miłosz Dec
  2. Anna- Maria Michalska
  3. Martyna Dyko
  4. Kalina Pawlaczyk

Wyróżnienie otrzymali Kacper Prymas i Karol Potoniec

Kategoria- starsi:

  1. Justyna Mydlarska
  2. Martyna Tokarczyk
  3. Ewa Skąpska.
Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II