W środę 21 marca o godzinie 8.00 w Szkole Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej  przy ul. Jana Pawła II odbył się  finał XX edycji konkursu „Omnibus Szkolny – Mistrz Wiedzy”, w którym udział wzięli uczniowie naszej szkoły. Do tegorocznego omnibusa przystąpiło 40 osób, a do finału zostało zakwalifikowanych 19 uczniów.

JAKUB KOZIEŁ,PRZEMEK DRĄG, ROKSANA KOSEK, JUSTYNA ZARZECZNA, KLARA WYCHOWANEK, DAGMARA MUCHA, JAKUB ZIELIŃSKI, EMILIA WITKO, NATALIA ZĄBEK , MAGDA ZAŁĘCZNA, ESTERA ŻEMOJTEL, PAULINA SŁOTA, KLAUDIA CZEKAJ, DAWID ANTCZAK, MARCELINA KOŁODKA, MICHAŁ PALUCH, JUSTYNA MYDLARSKA, MATEUSZ KOŹLIK, MATEUSZ MAJEWSKI.

Wiedza, którą musieli się wykazać dotyczyła różnych dziedzin. Pojawiły się pytania z przedmiotów, z którymi uczniowie na co dzień mają styczność w szkole, ale nie zabrakło też pytań z życia wziętych, zagadek oraz różnego rodzaju ciekawostek.

Omnibusem roku szkolnego 2017/2018  w XX edycji konkursu została uczennica klasy  3A  Paulina Słota, II miejsce zajęła Justynka Mydlarska z klasy 3A  a III   Roksana Kosek z klasy 2B.

Z ogromną radością i nieskrywaną satysfakcją możemy powiedzieć, że konkurs cieszy się  dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, życzymy kolejnych sukcesów i już teraz zapraszamy do uczestnictwa w XXI edycji konkursu „OMNIBUS SZKOLNY – MISTRZ WIEDZY”.

Monika Siwiak, Kinga Olszewska, Barbara Majborska