W ramach rocznego konkursu Klasa Ekomaniaków przeprowadzono 9 różnych konkurencji i akcji:

• Sprzątanie świata
  • Zbiórka kasztanów-1 miejsce w powiecie
  • Konkurs świąteczne drzwi
  • Zbiórka karmy na schronisko w Świdnicy
  • Konkurs –wiosenny kwiat z papieru
  • Zbiórkę puszek, telefonów, baterii, nakrętek

W rywalizacji brały udział wszystkie klasy szkoły podstawowej w budynku przy ulicy Jana Pawła II

Pierwsze miejsce zajęła klasa 6a-41,5pkt

Drugie miejsce zajęła klasa 4b – 41 punktów

Trzecie miejsce zajęła klasa 5d i 6b – 33 punkty

W ramach konkursów zbieraliśmy puszki, baterie, karmy dla zwierząt, nakrętki, kasztany i stare telefony .

W sumie  klasy 4-8 zebrały

• puszek – 37 kg
  • baterii – 153 kg
  • nakrętek – 496 kg
  • kasztanów -1564kg
  • karmy dla zwierząt – 650 kg

Nakrętki przekazujemy na rehabilitację Kamila, brata naszego kolegi, kasztany przekazujemy  nadleśnictwu Świdnica, baterie przekazujemy firmie do utylizacji.   W nowym roku szkolnym wyróżnione klasy w nagrodę udadzą się na wycieczki autokarowe.

Galeria prac z zadania „Kompozycja kwiatowa”