Po raz kolejny, od października do maja, w naszej szkole trwał konkurs pod hasłem „SZKOLNA LIGA MATEMATYCZNA”. Każdy chętny uczeń mógł zmierzyć się z zadaniami matematycznymi i porównać swoje umiejętności z innymi. W rywalizacji brało udział 38 uczniów z klas V – VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum. Uczniowie ci co miesiąc rozwiązywali zestawy ośmiu zadań dostosowanych do poziomu danej klasy, lecz znacznie wykraczających poza program nauczania, zbierając punkty, nie wszyscy wytrwali do końca.

Mistrzem Ligii został:   Przemysław Drąg z kl. 8a

II miejsce zajęła: Martyna Bielat z kl. 3a