Sobotnia akcja wolontariuszy „Sprzątamy i pamiętamy o bliskich”. Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły pod opieka p. Marcina Kruka, Ady Jędras, Wiesława Dybła i Marka Kozieła wzięli udział w akcji porządkowania nagrobków i terenu cmentarza w Jaworzynie Śląskiej.

Wymiar tej akcji ma dla wszystkich duże znaczenie. Rozbudza sentymenty, porusza wspomnienia o bliskich i znajomych, którzy odeszli. Dziękujemy mieszkańcom Jaworzyny za słowa wdzięczności, rozmowy i wspomnienia o zmarłych. Dziękujemy również, ze zawsze 1 listopada chętnie wspieracie nasza akcje „Mogile pradziada ocal od zapomnienia”, która pozwala nam na porządkowanie opuszczonych mogil na terenach Kresów Wschodnich.