Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W dniu 29.09.2018r. w Hali Widowiskowo – Sportowej GOSIR w Twardogórze odbył się turniej Upowszechniania Piłki Siatkowej 2018, rozpoczynający siatkarskie zmagania na Dolnym Śląsku w sezonie 2018/2019.

Największym sukcesem uczennic z Jaworzyny Śląskiej był udział w  rozgrywkach finałowych. Uczennice klas piątych zajęły ostatecznie czwarte miejsce w „trójkach siatkarskich”.

Turniej został zorganizowany prze Fundację Kraina Siatkówki , siatkarski klub Echo Twardogóra oraz współfinansowany przez Urząd Marszałkowski województwa Dolnośląskiego. Całości nadzorował dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Twardogórze pan Jan Świerad . W zawodach wzięło udział 170 zawodniczek klas IV – VI z terenu Dolnego Śląska. Jaworzynę Śląską reprezentowało 15 zawodniczek. Podczas ceremonii zakończenia obecna była Katarzyna Mroczkowska – wieloletnia reprezentantka Polski w siatkówce.

Dla uczestników turnieju oprócz sportowych emocji przygotowana została również zdrowa przekąska. Turniej otworzył i zakończył Karol Maksymiuk – główny koordynator projektu Upowszechniania Piłki Siatkowej.

 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II