Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

19 grudnia uczniowie klasy 1b, 2a i 2b uczestniczyli w  nietypowych zajęciach. W zimowej scenerii spotkali się ze Świętym Mikołajem, Panią Mikołajową, Reniferem Rudolfem i Elfami.

W ramach zajęć warsztatowych napisali listy do Mikołaja. Własnoręcznie ozdobili lukrem i słodkimi posypkami bożonarodzeniowe pierniki. Dzieci malowały również gipsowe figurki świąteczne i ozdabiały bombki kolorowym brokatem. Nie zabrakło wspólnego kolędowania, zabaw przy muzyce i rozmów z Mikołajem, który opowiedział najmłodszym skąd się wzięły pierniki i jak powstają bombki. Dzieci ze smakiem wypiły zimową herbatę i zjadły pyszną drożdżówkę, którą przygotowała sama Pani Mikołajowa. Z uśmiechem na twarzy i z głową pełną wspaniałych wspomnień wróciły do szkoły.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II