Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W piątek 22 grudnia w ostatni dzień przed Świętami Bożego Narodzenia wszyscy uczniowie klas I-IV spotkali się na sali gimnastycznej na wspólnym kolędowaniu.

W Święta wszyscy powinni być razem, dlatego też i my w naszej szkolnej rodzinie spotkaliśmy się, by się na chwilę zatrzymać i złożyć sobie najlepsze życzenia.

Najpierw pan dyrektor Krzysztof Sołtys wręczył nagrody za osiągnięcia sportowe (piłka ręczna), szachy i akcję, w którą włączyła się cała szkoła – „Coś z niczego”.

Następnie kolędując przy akompaniamencie organów, na których grał nam Miłosz Dec z klasy IV c oraz przy wtórze gitary-Karol Dziadowiec,  pan dyrektor Krzysztof Sołtys przełamał się z przedstawicielami wszystkich klas opłatkiem. Pan dyrektor złożył najlepsze życzenia świąteczne, przypomniał o zachowaniu ostrożności podczas zabaw w zimowej aurze i sylwestrowej atmosferze oraz życzył wszystkim nauczycielom, pracownikom obsługi oraz oczywiście dzieciom bezpiecznych i udanych Świąt Bożego Narodzenia.

Uczniowie udali się do swoich klas, aby z wychowawcą i swoimi najbliższymi kolegami zjeść wigilię na słodko, wspólnie zaśpiewać kolędy i złożyć sobie życzenia.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku: zdrowia , szczęścia oraz wszelkiej pociechy dla uczniów, ich Rodziców, Dziadków i Rodzeństwa  życzą nauczyciele wraz z dyrekcją.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II