Ponownie rozpoczął się Nowy Rok Szkolny, a wraz z nim możliwość rozwijania siatkarskich umiejętności, dzięki realizowanemu w naszej szkole programowi Kraina Siatkówki Dolny Śląsk. Dnia 30 września 2017r. reprezentacja dziewcząt naszej szkoły wzięła udział w Turnieju Piłki Siatkowej w Twardogórze, rozpoczynającym nowy rok szkolny 2017/2018.

Naszą szkołę i gminę reprezentowały: Maja Łomańska, Marta Więcław, Magdalena Dobroń, Małgorzata Brońska, Natalia Hajduk, Kamila Kołtunowicz, Natasza Łomańska, Hanna Pałeczka, Dominika Zając, Hanna Sułek, Anna Maria Michalska, Wiktoria Wardziak, Oliwia Kilańska oraz Wiktoria Nalichowska. Niezastąpioną pomoc przy opiece nad czwartoklasistkami ofiarowały Julia Wojtal i Katarzyna Hajduk uczennice klasy siódmej. Nasz sukces to wysokie IV miejsce zdobyte przez „Dwójkę Siatkarską” Hannę Pałeczkę oraz Hannę Sułek. „Trójka Siatkarska” zajęła miejsce VII. Dziewczyny miały okazję na sportowo, aktywnie spędzić czas, doskonaląc swoje umiejętności siatkarskie. Opiekę na zawodach sprawowała pani Aneta Kiszczyszyn.