Po dłuższej przerwie w siatkarskich rozgrywkach, dnia 18.05.2019 r. odbyły się zawody Volley Wrocław w Kobierzycach. Nasza szkoła wystawiła 2 „dwójki siatkarskie” – Maję Bartczak i Julię Mechlę oraz Klaudię Mechlę i Ewę Sołtys, 2 „trójki” – Kamilę Kołtunowicz, Wiktorię Nalichowską, Hannę Pałeczkę oraz Annę Marię Michalską i Aleksandrę Olszewską, a także 1 „czwórkę” – Natalię Hajduk, Małgorzatę Brońską, Julię Fudali oraz Marikę Maziarz. Dziewczyny spędziły czas zdrowo i na sportowo doskonaląc swoje umiejętności siatkarskie. Gry było całkiem sporo. Na zawodach otrzymaliśmy smaczny poczęstunek. Mieliśmy również możliwość porozmawiania z zawodniczkami volleywrocław Karoliną Pancewicz oraz Karoliną Piślą, a także trenerem Wojciechem Kurczyńskim, którzy mimo napiętych grafików zaszczycili nas swoją obecnością na naszej imprezie. Udział w zawodach umożliwiła dotacja Urzędu Miasta w Jaworzynie Śląskiej.