Chcemy bardzo podziękować w imieniu szkoły oraz organizatorów akcji „Mogiłę Pradziada Ocalić od zapomnienia” za ogromną chęć dzielenia się i Państwa udział tej pięknej akcji. Na zbiórkach do puszek zebraliśmy więcej pieniędzy niż w poprzednim roku!

Zestawienie szczegółowe:

– Jaworzyna Śląska 4116,69

– Bolesławice 1622,52

– Wierzbna 1491,30

– Żarów 1407,86

– Piotrowice 1137 26

– Witków 1133,68

– Milikowice 791,23

– Pastuchów 706,80

– Pasieczna 160,35

– Czechy 129,62

Kwota łącznie 12 697,31

Dziękujemy księżom z poszczególnych parafii za wsparcie i otwartość na nasze działania.

W tym roku do naszej kwesty przyłączyły się Szkoła Podstawowa z Pastuchowa (opiekun p.Dorota Czyczerska z wolontariuszami) oraz Szkoła Podstawowa ze Starego Jaworowa (opiekunowie p.Maria Okapiec i p.Joanna  Sudomierska z wolontariuszami).

Opiekunami wolontariuszy ze szkoły w Jaworzynie  Śląskiej byli Wiesław Dybeł, Adrianna Jędras, Magdalena Glińska, Marcin Kruk, Jadwiga Betnar oraz  Ireneusz Besser, Chromy Barbara, Pani Garlej. W  zbiórkę zaangażowanych było 70 wolontariuszy!

Zbieraliśmy również znicze biało-czerwone, które zostaną przekazane na polskie groby na Kresach.