Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

1 marca 2018 r. odbył się konkurs „Rebusomania” dla klas III gimnazjum. Każda klasę III reprezentowało 6 uczniów. Zmierzyli się oni z rozwiązywaniem nietypowych rebusów literowych. Były to zestawy usprawniające funkcje wzrokowe, słuchowe oraz rozwijające orientację w przestrzeni. Zadanie polegało na odgadnięciu wyrazu ukrytego w rebusie .Jednak w odróżnieniu od zwykłych rebusów, funkcje obrazków pełniły litery, a uzupełnienie ich przyimkami doprowadzało do odpowiedzi. Należało dostrzec wzajemne usytuowanie liter i zastosować odpowiedni przyimek.

Tytuł MISTRZA REBUSOMANII otrzymały dwie dziewczyny Kaja Wasilewska i Aleksandra Świątek. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni ocenami z języka polskiego ,uwagami dodatnimi a zwycięzcy dodatkowo nagrodami rzeczowymi.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II