Dziś nadszedł dzień uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019. Odbyły się dwa apele, podczas których gościliśmy Pana Burmistrza Grzegorza Grzegorzewiecza i Pana Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Ireneusza Bessera. Pan Dyrektor Krzysztof Sołtys w ciepłych słowach powitał całą społeczność uczniowską, a zwłaszcza pierwszoklasistów, którzy dziś rozpoczęli nowy rozdział życia. Przypomniał również, że rok szkolny 2018/2019 Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło ,,Rokiem dla Niepodległej”.

Zabrzmiał pierwszy dzwonek, dając znak, że czas na podjęcie nowych wyzwań. Życzymy Wszystkim, aby kolejny rok edukacyjnych zmagań przyniósł satysfakcję i wzmocnił wiarę we własne możliwości.