W piątek 16 marca uczennice naszej szkoły: Aleksandra Cichocka, Wiktoria Rucińska i Emilia Łucja Witko wzięły udział w powiatowym konkursie języka angielskiego, organizowanym przez Społeczną Szkołę Podstawową w Świdnicy. Dziewczęta jako drużyna świetnie poradziły sobie z pierwszą częścią konkursu – zadanie dotyczyło odegrania scenki sytuacyjnej, zdobywając 12 punktów na 15 możliwych. W drugiej części konkursu, uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test leksykalno- gramatyczny oraz odpowiedzieć na pytania z zakresu wiedzy ogólnej o krajach anglojęzycznych. To zadanie punktowane będzie indywidualnie. Wyniki z drugiej części konkursu zostaną przesłane do szkół 20 marca. Czekamy z niecierpliwością i trzymamy w kciuki. Good luck!!!