Od 24 kwietnia 2021 r. w Punkcie Konsultacyjnym w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej (budynek PKP, ul. 1 Maja 7) prowadzone są porady psychologiczno-pedagogiczne przez ks. Marcina Czchowskiego z Diecezjalnej Specjalistycznej Poradni w Świdnicy dla osób znajdujących się w kryzysie małżeńskim, rodzinnym i borykających się z trudnościami wychowawczymi (m.in. uzależnienie od komputera, telefonu, itp).
Spotkania, które będą miały na celu przezwyciężenie kryzysu odbywać się będą w soboty według następującego harmonogramu:
8, 22, 29 maj
– 12, 26 czerwiec
– 10, 7 lipiec
– 7, 28 sierpień
– 1, 25 wrzesień
– 9, 23 październik
– 13, 20, 27 listopad
– 4,11 grudzień

Osoby zainteresowane wsparciem proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny z ks. Marcinem pod numerem telefonu: 668-777-028 w celu ustalenia godziny spotkania.
Pod tym samym numerem telefonu działa również telefon zaufania dla osób znajdujących się w kryzysie małżeńskim, rodzinnym i borykających się z trudnościami wychowawczymi.