Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

12 października w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu odbyła się uroczystość podsumowująca 8 edycję akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”, która ma szczególne znaczenie w wychowaniu młodego pokolenia – uczy młodzież patriotyzmu, historii, pozwala poznać dzieje naszego narodu i losy bliskich nam ludzi.

W spotkaniu wzięli udział: Marszałek Województwa Dolnośląskiego Pan Cezary Przybylski, Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego Pan Tadeusz Samborski, przedstawiciel Ministerstwa Spraw Zagranicznych Kanclerz Pani  Iwona Kozłowska, przedstawiciele Wojewody i Kuratora Oświaty, burmistrzowie oraz wójtowie.

Wszystkich przybyłych powitały: Pani Redaktor Grażyna Orłowska – Sondej i przedstawicielka wrocławskiego Kuratorium Oświaty Pani Beata Pawłowicz.

Podziękowano  wolontariuszom, którzy od lat aktywnie działają na rzecz akcji pracując na polskich cmentarzach na  Ukrainie i systematycznie pomagają żyjącym tam Polakom.

Pełne uznania i wdzięczności słowa skierowano również do mieszkańców dolnośląskich miast i wsi, którzy każdego roku hojnie zasilają puszki wolontariuszy oraz przekazują dary rzeczowe dla rodaków. Gorące podziękowania dla władz Jaworzyny Śląskiej, dyrekcji i nauczycieli naszej szkoły oraz dla wolontariuszy i  mieszkańców gminy Jaworzyna Śląska przekazano na ręce Anny Ryś i Wiesława Dybła.

Delegacje 10  najaktywniej działających szkół zostały zaproszone na wyjazd do Wilna na obchody  99 rocznicy odzyskania niepodległości. Wśród nich znalazła się nasza szkoła.

To dla nas kolejne wielkie wyróżnienie.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II