Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W ramach obchodów Dnia Świętego Patryka Leprechaun zaprosił uczniów klas I i II do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Picture Dictionary”. Konkurs polegał na wykonaniu pracy plastycznej obrazującej znaczenie danego słowa w języku angielskim.


Jury w składzie: pani Anna Michalska i pani Patrycja Pasternak, biorąc pod uwagę zgodność z tematem konkursu, pomysłowość, oryginalność, użyte materiały oraz estetykę wykonania przyznały pięć nagród oraz wyróżnienia.

Nagrody trafiły do:
Hani Polus, Stasia Rybki, Mai Gapy, Karola Kubryńskiego i Amelii Suwalskiej.

Wyróżnienie otrzymali:
Paweł Król, Filip Tylek, Kuba Ignatowicz, Zosia Wawrzynkowska, Hania Wojcieszak, Dorian Matusiewicz, Marcel Szukalski, Szymon Smoter, Jagoda Sawko, Julia Onyśko, Filip Zając, Marta Romaniecka, Basia Tomczak, Maja Babiarz, Krzysiu Kędroń, Fabian Poręba, Gabryś Nowicki, Wiktoria Jędrzejewska.

Wysiłek każdego ucznia został doceniony. Uczestnicy otrzymali nagrody oraz dyplomy.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II