Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

 Od dzisiaj jesteśmy prawdziwymi uczniami. Wszyscy.  Dzisiaj obyło się pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej.

Przybyli na tą uroczystość przede wszystkim Pierwszoklasiści, ale  również ich rodzice i dziadkowie. Zaprosiliśmy również ich dotychczasowych wychowawców z przedszkola z panią dyrektor na czele.

Uczniowie pod okiem wychowawców przygotowali piękny program, który zaprezentowali zebranym gościom.  Zebrali za  to gromkie brawa. Później był poczęstunek w klasach przygotowany przez rodziców, po czym uczniowie ponownie wrócili na salę świętować. Bawili się w najlepsze!

Bardzo dziękujemy wychowawcom klas I i III za przygotowanie uroczystości. Dziękujemy również rodzicom i dziadkom za przygotowanie poczęstunku, obecność i czuwanie nad całością oraz podkreślenie odświętnym  strojem u swoich dzieci tego ważnego w ich życiu święta.

Pierwszoklasistom życzymy samych piątek w szkole, pogłębiania wiedzy,  odkrywania zagadek świata,  zaspokojenia swojej ciekawości oraz rozwijania swoich umiejętności i pasji.

 

 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II