19 marca uczniowie z klas 1-3 wzięli udział  w wiosennej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego „Olimpusek”. W językowych zmaganiach wzięło udział 40 uczniów, którzy dzielnie stawili czoła trudnym zadaniom z języka angielskiego. Test składał się z 21 pytań sprawdzających wiedzę ze słownictwa, rozumienia prostych konstrukcji językowych, krótkich zdań i typowych wyrażeń. Twórcy olimpiady zadbali o to, aby formuła testu była dla dzieci ciekawa zarówno pod względem tematyki jak i opracowania graficznego. Poziom trudność był wysoki. Z niecierpliwością czekamy na wyniki, które dotrą do nas w maju.

Brawa dla wszystkich uczestników za podjęty wysiłek, przygotowanie się oraz chęci pogłębiania wiedzy. Serdecznie podziękowania dla Rodziców uczniów za pomoc, zaangażowanie i wsparcie podczas wspólnej nauki.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w Olimpiadzie i życzymy wielu sukcesów.