Nie Zmarnuj Swojego Życia!
Nie zmarnuj czasu, talentów, relacji.
Żyj wartościami. Bądź sobą. Rozwijaj się.
Myśl o przyszłości. Bądź kreatywny. Ryzykuj.

22 listopada do naszej szkoły zawitali Rymcerze – współorganizatorzy projektu społecznego Nie Zmarnuj Swojego Życia. Ten niezwykły duet opowiedział nam swoje historie, dzieląc się doświadczeniem życiowym oraz wygraną walką z nałogami. 90- minutowe spotkanie obfitowało w treści profilaktyczne. Pozytywny przekaz pozwolił naszym uczniom pogłębić ważne dla młodego człowieka tematy. Raperzy zachęcali do zmiany postawy, rozwijania swoich pasji, myślenia o satysfakcjonującej przyszłości. Uczniowie mogli również posłuchać hip-hopowych kawałków Rymcerzy.

W imieniu wszystkich uczniów dziękujemy za tę cenna lekcję, za wywołanie uśmiechów i wzruszeń. Z pewnością to spotkanie stanie się motorem do tego, by zawsze szukać właściwych dróg.