Tegoroczny Bal Gimnazjalny rozpoczął się tradycyjnie Polonezem, przy dźwiękach dostojnego tańca uczniowie, nauczyciele i rodzice zostali wprowadzeni w uroczystą atmosferę tego wieczoru. Po części oficjalnej – podziękowaniach uczniów i przemowie pana dyrektora Krzysztofa Sołtysa, rozpoczęła się zabawa w pięknie ustrojonej sali przez panią Agnieszkę Mackiewicz z firmy Agnes Dekoracje. Świetne humory dopisywały przy rytmach ulubionych utworów muzycznych, które serwował  pan Andrzej Zadziorski.  Zabawa dobiegła końca, a nam pozostały już tylko wspomnienia, uwiecznione na zdjęciach, które można oglądać w naszej fotogalerii. Podsumowując, bal trzecich klas zostanie w naszej pamięci i warto zacytować słowa refrenu znanej piosenki :

                       „(…) ale to już było i nie wróci więcej…”

                                                        Opracowała: A.Jędras