W piątek 8 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Święto Niepodległości. 101-rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości stała się okazją, aby przybliżyć uczniom klas IV i V najważniejsze wydarzenia z historii Polski w latach 1772-1918. Uczniowie klasy 5d i 5b przygotowali przedstawienie zatytułowane „Nasza Niepodległa” , które zawierało najważniejsze wydarzenia z tego okresu.

Serdecznie podziękowania za pomoc w realizacji projektu kieruję nie tylko do uczniów z klas 5d i 5b, ale również do pani Marzeny Antosz, pana Piotra Marchewki oraz niezawodnej młodzieży z klasy 7c i 7b.