Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Idea wspólnego czytania ma już kilkuletnią tradycję. Akcja została zainicjowana w 2012 roku przez Prezydenta RP, a jej głównym celem jest popularyzacja czytelnictwa oraz wzmocnienie poczucia narodowej tożsamości poprzez kontakt z największymi dziełami polskiej literatury. W tym roku  czytane było „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego. Nasza społeczność uczniowska miała także możliwość zapoznania się z treścią proponowanej powieści. W piątek zaproponowaliśmy uczniom piknik literacki.

W świat Cezarego Baryki przeniósł nas Pan Burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz, który jako pierwszy przeczytał fragment „Przedwiośnia”. Następnie prezentację powieści kontynuował Pan Dyrektor Krzysztof Sołtys, Pani Wicedyrektor Joanna Bartczak i Pani Elżbieta Pietrzak. Lektorami byli także uczniowie klas ósmych i trzecich.

Inicjatorkami wydarzenia były: Magdalena Glińska, Ewa Grobelna i Elżbieta Pietrzak.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II