Miś pluszowy – mój przyjaciel
Zawsze blisko przy mnie jest.
Czy się śmieję
Czy też płaczę
On przytulać lubi się!
Powiem krótko moi mili
On najlepszym kumplem jest,
Bo wysłucha w każdej chwili
Czemu mi tak smutno jest.

25 listopada obchodzony był Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji świetlica szkolna zaprosiła uczniów klas I – III do konkursu plastycznego „ Mój przyjaciel Miś”. Otrzymaliśmy bardzo dużą liczbę pięknie wykonanych prac ( wystawa prac przy ul. Mickiewicza). Jury w składzie p. Marzena Antosz i Weronika Ochman miało trudny orzech do zgryzienia, ponieważ wszystkie prace były na wysokim poziomie.

Po burzliwych naradach wyłoniono zwycięzców i tak:

I miejsce otrzymał: Jan Hendzel

II miejsce zdobyła: Sandra Kulik

III miejsce zajęła: Michalina Góra.

Wyróżnienia zdobyli następujący uczniowie:

Julia Galicka, Paweł Król, Szymon Madetko, Maksymilian Czarny.

Wszyscy uczniowie otrzymali Dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia.

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym.

Organizator: Jadwiga Burakiewicz