Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W piątkowe popołudnie grupa uczniów  wybrała się do Świdnicy na wystawę fotografii Tomasza Gudzowatego  Closer.  Wystawa składa się  ze zdjęć prezentujących dziką i nieokiełzaną przyrodę. Tematy przewodnie to potęga i nieodparte piękno natury oraz monumentalne zwierzęta. Fotografie przyrodnicze Gudzowatego, zachowując charakter dokumentu i wierne tradycji klasycznego fotoreportażu, wyróżniają się ekspresyjną ,wyrafinowaną formą plastyczną co uwidacznia się w jego obrazach takich jak migracja gnu lub sezon lęgowy w wielotysięcznych koloniach pingwinów. Gimnazjaliści z opiekunami stanęli oko w oko z naturą, widząc  jej piękno. Galeria fotografii stanowiła kolejny element projektu Szkoła z kluczem.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II