W dniu 17 października 2020 roku w Hali Edukacyjno- Sportowej w Jaworzynie Śląskiej odbył się turniej piłki siatkowej  „MIXY SIATKARSKIE”, w którym udział wzięli uczniowie SP Jaworzyna Śl. oraz SP Stary Jaworów. W zawodach wzięło udział 9 mieszanych 4- osobowych zespołów i 2 zawodników rezerwowych, razem 38 uczestników.

Turniej wygrała drużyna w składzie :

Julia Fudali, Bartosz Karpiński, Kamila Kołtunowicz, Bartosz Górski

drugie miejsce: Natalia Hajduk, Hanna Pałeczka, Bartosz Ptak, Szymon Tokarczyk