Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Miło nam poinformować, że Miłosz Gołąb, uczeń klasy 5a, wziął udział w Mistrzostwach Świata Taekwon-do , które odbyły się w dniach 25.09.2017-2.10.2017 w Holandii. Jego udział zwieńczony został sukcesem- Miłosz zdobył V miejsce!

Uczeń osiąga również wysokie wyniki sportowe na zawodach krajowych. W lutym bieżącego roku dostał się do kadry reprezentującej Polskie Stowarzyszenie Taekwon-do na zawodach międzynarodowych. To był pierwszy udział Miłosza w Mistrzostwach Świata, jednak z pewnością jego nieugięty duch sportowy pozwoli na zdobywanie kolejnych doskonałych wyników. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II