„Marzycielska Poczta” to akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Członkowie Koła Przyjaciół Koszałka- Opałka przyłączyli się do tej akcji z wielkim zapałem i zredagowali kartki i listy z życzeniami świątecznymi. Mamy nadzieję, że sprawią one tyle radości i frajdy adresatom, ile mieliśmy podczas ich tworzenia. To, co człowiek zrobi w życiu, wraca do niego jak bumerang: jeżeli pomagasz innym, przyjdzie taki dzień, że inni pomogą Tobie. Pamiętając o tym, że żyć pięknie, to nie tylko brać, ale przede wszystkim dawać,  zrealizowaliśmy marzenia chorych dzieci.