Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dzień Patrona na stałe wpisał się w kalendarz uroczystości  naszej szkoły. Spotkanie z patronem – Marią Konopnicką odbyło się w dniu urodzin poetki- 23 maja.

Obchody tego dnia okazały się dużą dawką przeżyć estetycznych i ważną lekcją dla całej społeczności szkolnej, zarówno w budynku przy ulicy Mickiewicza, jak i Jana Pawła II.

Przy ulicy Jana Pawła II obchody przyjęły formę warsztatów. Druga lekcja rozpoczęła się oficjalną częścią inaugurującą Dzień Patrona. Uczniowie mieli okazję wysłuchać informacji dotyczących życia i twórczości Marii Konopnickiej. Następnie każda klasa pod kierunkiem wychowawców i nauczycieli pracowała nad zadaniami wcześniej przydzielonymi przez koordynatora – Panią Elżbietę Pietrzak. W czasie pracy uczniowie mieli okazję przenieść się do czasów pozytywistycznych za sprawą odwiedzającej ich koleżanki- Magdaleny Dobroń, która swoją kreacją przypominać miała naszą Patronkę. Na efekty pracy nie trzeba było długo czekać. Klasy stanęły na wysokości zadania i wykonały piękne prace, które upamiętniają poetkę i zdobią szkolny hol.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II