Dnia 14 listopada w Szkole Podstawowej w Pastuchowie, w ramach obchodów  100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, odbył się konkurs recytatorski  „Jestem małym patriotą” dla uczniów klas 0-3. Naszą szkołę reprezentowali zwycięzcy etapów klasowego i szkolnego:

Nikola Kunysz z 1c

Stanisław Rybka z 1c

Amelka Kulpińska z 2a

Dorota Godek z 2c

Mali recytatorzy zmierzyli się z kolegami i koleżankami z Nowego Jaworowa, Mrowin i Pastuchowa. Wszyscy pięknie wystąpili i miło poinformować nam, że w kategorii klas 0-1 trzecie miejsce zajął Stanisław Rybka, a Nikola Kunysz  otrzymała wyróżnienie. W kategorii klas 2-3 drugie miejsce uzyskała Amelka Kulpińska. Serdecznie gratulujemy. To dla Ciebie Polsko!