Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W piątkowy słoneczny dzień, grupa 44 uczniów klas piątych wraz z opiekunami udała się na Szkolny Myśliborski Festyn Przyrodniczy. Po przybyciu na miejsce od razu przystąpiliśmy do rywalizacji w wielorakich konkurencjach-sprawnościowych, sportowych, w biegu patrolowym,  w konkursach wiedzy: rozpoznawanie tropów zwierząt­­­­­­­­, głosów, łowienie i rozpoznawanie gatunków ryb, segregowanie śmieci, budowanie szałasu, krzesanie ognia,  przebranie grupy. Była  też chwila  przerwy  na pieczenie kiełbasek  i  popcorn. W festynie brało udział około 300 uczniów z sześciu szkół Nasza drużyna walczyła dzielnie i w zaciętej rywalizacji  zajęła czwarte miejsce, tracąc tylko jeden punkt do trzeciego. Wróciliśmy  z wieloma nagrodami, zdobytymi  nowymi wiadomościami i umiejętnościami. Dziękujemy dyrekcji DZPK we Wrocławiu za zaproszenie nas do udziału w festynie-bo jak powiedział pan dyrektor, witając szkoły –samo zaproszenie szkoły to już wielkie wyróżnienie za działalność ekologiczną. Byliśmy jedyną szkołą z powiatu świdnickiego. Opiekunowie  byli dumni  ze swojej drużyny za ducha walki i bardzo dobre zachowanie. Były to super zajęcia rozwijające ciekawość świata poprzez aktywne poznawanie przyrody.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II