Podczas wakacji nadeszły wyniki ogólnopolskiego  konkursu „Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie” pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Konkurs polegał na wykonaniu komiksu przedstawiającego epizod rozgrywający się na tle wydarzeń ważnych dla dziejów polskiego społeczeństwa z udziałem realnego lub fikcyjnego bohatera. Na konkurs wpłynęło ogółem 290 prac. Wśród laureatów w kategorii szkół podstawowych znaleźli się uczniowie z klasy 7 a: Jakub Kozieł i Mateusz Koźlik, którzy wykonali pracę pt. „Stan wojenny”. Gratulujemy sukcesu!