Wielkanoc to święta budzącego się do życia świata, w które wpleciona jest piękna, wielowiekowa tradycja.

Te święta będą inne ( nie znaczy, że gorsze – to tylko od nas zależy), często nie mogąc spotkać się z najbliższymi wyślijmy im kartkę z życzeniami, która doda im otuchy, radości, wytchnienia.

Mając to na uwadze, świetlica szkolna zaproponowała konkurs plastyczny na najładniejszą kartkę wielkanocną. Konkurs skierowany był do uczniów klas I- III, cieszył się dużym powodzeniem. Decyzja o tym kogo wyróżnić nie należała do łatwych, ponieważ każda kartka była piękna, jedyna w swoim rodzaju.

Komisja konkursowa w składzie:

organizator – Jadwiga Burakiewicz, Patrycja Pasternak oraz Weronika Ochman wyróżniły następujące prace:

1 miejsce – Michalina Góra klasa 1a

2 miejsce – Marcin Gałka klasa 3c

3 miejsce – Szymon Madetko klasa 1c

Wyróżnienia otrzymali:

Jan Hendzel klasa 1b, Karol Kubryński klasa 2d, Jagoda Sawko klasa 2c.

Wyróżnionym oraz wszystkim biorącym udział konkursie gratulujemy bardzo ciekawych pomysłów oraz talentu artystycznego.

Jadwiga Burakiewicz