Wielka Brytania, Kanada, Jamajka, Stany Zjednoczone, Irlandia, Walia czy Barbados – flagi tych krajów wykonali nasi uczniowie.

W zabawie pod hasłem „Flagi krajów anglojęzycznych” trzeba było wykazać się dużym zaangażowaniem i pomysłowością.

Konkurs adresowany był do uczniów klas pierwszych a jego celem było uatrakcyjnienie nauki języka obcego, rozwijanie twórczości i kreatywności jak również rozbudzenie wśród uczniów zainteresowań kulturą krajów anglojęzycznych.

Z przyjemnością informujemy, że jury w składzie: Pani Kasia Lis i Pan Marcin Kruk, wyłoniło sześć najciekawszych prace, które zostały nagrodzone:

Jaś Terpic The United States of America

Kornel Kociński Australia

Patryk Muraszko New Zealand

Congratulations!

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni. Składamy serdeczne podziękowania dla sponsora nagród Spółdzielni Mieszkaniowej ze Świebodzic.

Wszystkie prace zostały umieszczone na wystawie, na korytarzu szkolnym, do wglądu dla całej społeczności szkolnej.