Kolejny rok uczniowie naszej szkoły skorzystali  z zaproszenia skierowanego przez SOKiBP i przygotowali pracę na konkurs bożonarodzeniowy. Konkurs odbywał się w trzech kategoriach: „Szopka bożonarodzeniowa”, ” Stroik świąteczny”, ” Kartka świąteczna”.

Laureaci:

„Szopka bożonarodzeniowa”
I miejsce – Julia Plizga kl. VII
II miejsce – Aleksander Plizga kl. V
„Stroik świąteczny”
Klasy I – IV
II miejsce – Kornelia Buchowska kl. IV
klasy V – VIII
I miejsce – Oliwia Kutyła- kl. VII
II miejsce – Aleksandra Nowak – kl. VII
III miejsce – Roch Góra – kl. V
Wyróżnienia: Julia Roman, Julia Kubryńska, – kl. VII
„Kartka świąteczna”
Klasy V – VIII
I miejsca – Anna Karpińska – kl. VII
III miejsce – Julia Plizga – kl. VII
Wyróżnienia: Maja Roman, Klaudia Siwarska – kl. VII, Kacper Kluska – kl. VIII.
Wszystkim biorącym udział bardzo dziękujemy, a laureatom składamy serdeczne gratulacje.